Avangarde Yemek Odası Takımları

Ultra Modern ve Klasige dokunuş Avangarde geçişleriyle mobilyanın harmonisi olan Woıss Markası, bütünlüğü sağlamış yemek odalarıyla dünya markası ünvanını korumaktadır. Yemek masası, 8 sandalyesi, konsolu, vitrini ve konsol aynaları ile talep dogrultusunda tamamlayıcı duvar üniteleri ve aydınlatmasıyla lüks mobilya çözüm ortağınız.

Florence Avangarde Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, avangarde oymaları, CNC işleme panelleriyle göze çarpmakta olup, ince hatlarıyla aynası konsolunada ayrıcalık katmaktadır. Kapitoneli sandalye sırtları ise bütünlüğü sağlamaktadır.

Bianca Avangarde Yemek Odası

Ultra Modern yemek odası takımımız, aynalı bronz kaplamaları, sandalye sırt arkaları CNC işlemesi ve taş uygulamaları estetik kıvrımları ile yemek odanıza ektra bir hava katmakta olup yan duvar uygulamaları projeyi tamamlamaktadır.

Rimini Avangarde Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, dans eden klasige gidiş hatlarıyla büyüleyici bir ortam saglamakta. Oyma ayaklar CNC bronz işleme paneller her köşeden dikkatleri çekmekte, ışık armonisiyle uyum içindedir.

Verona Avangarde Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, derinlemesine inen simetrik oyma ve tamamlayıcı baklava dilimli gövdesiyle, duvarı kavrayan sahiplenici kıvrımları hakimiyetin odanızda olmasını hissettirecek, odalarınızın kralı olmaya aday olacak.

Dior Yemek Odası Takımı

Dior Avangarde Yemek Odası Takımımız, girdigi her yaşam alanına varlığını hissettirmektedir. CNC işlem hatları bütünleyici aynası, vitrini, konsolu ve hatların devamı olan sandalye döşemeleriyle akıcı bir görsellik sunmaktadır.

Luna Yemek Odası Takımları

Woiss Mobili ilke olarak gerek kullandığı hammeddeler ve gereksede bu hammddeleri tasarımlarına uygulama şekilleriyle en üst kaliteyi icra etmeyi benimsemiştir. Dayanıklı boyama ve iskelet sistemi ile tüm takımlarımız yıllarca size hizmetini sunacaktır.