Avangarde Yatak Odası Takımları

Ultara modern ve avangarde yatak oodalarında tazı ile fark yaratan WOISS mobilya, karyolası, yatak başı, iki komidini, makyaj konsolu, talebe göre 4, 5, 6 ya da daha çok kapılı gardrobu, istege bağlı duvar panelleri ve aplikleri ile tavan avizesinde çözüm ortağınız.

Luna Yatak Odası Takımı

Avangarde ve ultra modern tarzda tasarlanmış Luna Yatak Odası takımımız tercihi sadelik ve şıklıktan yana olan müşterilerimizin zevkine hitap etmektedir.

Dior Yatak Odası Takımı

Woiss Mobili olarak biz her yaşam alanını bir bütün olarak düşünüyor ve o tarzda sıralı tasarımları benimsiyoruz. Salon, yemek odası ve yatak odasını birbiriniz izler hatlar ile beraber, tamamlayıcı unsurlarıda ilave ediyoruz.

Verona Avangarde Yatak Odası

Muhteşem tasarımı ile, CNC işleme başlığı baklava dilimli yan kaplamaları, oyma ayak ve taç larıyla yatak odasına ihtişam katacak modelimiz. bronz süslemelerle loş ışığı geçenizi daha anlamlı hale getirecek.

Rimini Avangarde Yatak Odası

Kapitoneli başlığı, taşlı yan süslemeleri, kaliteli kumaş ve oyma işciliği ile harika kalite ve görsellikta avangarddan klasik geçişli yatak odası modelimiz, tamamlayıcı duvar kagıdı aplikleri ve tavan avizesi ile zerafetin resmi.

Bianca Avangarde Yatak Odası

Düz kesim ve oval hatların ultra modern tarzda yansıması, ayaklarda bronz işlemeler, konsoldaki kıvrımlar ve başlıktaki ince derinlik yatak odanızın havasını daha yumuşatacak huzur içinde geçelerinizin tek mekanı olacak.

Florence Avangarde Yatak Odası

Neo klasik ve Ultra avangard geçişlerini görebildiğimiz yatak odası modelimizde gücün sizde oldugunu ifade eden başlığı yan koruma sütünlarıyla kendinizi zinde hissedecek, talebinize göre her köşesine dekore ettirebileceksiniz.