Avangarde Salon Takımları

Ultra Modern ve Avangarde çizğiler ile oturma odalarına anlam ve ruh katan koltuk takımlarımız, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer, 1 adet orta sehpa, 2 adet yan sehpaları talebinize göre modeli tamamlayan TV Unitesi, duvar panelleri ve de aydınlatma uygulamaları ile yaşam alanlarınıza ihtişam katmaktadır. Özel ölçü ve kumaş – renk seçenekleri ile zevkinize uygun mutlaka avangarde ve ya ultra modern bir modelimizi bulabileceksiniz.

Florence Avangarda Salon Takımı

Ultra Avangarde oturma grubumuz italyan klasiğe geçiş hatları ile görüntüsüne zerafet katmaktadır. Kapitoneli döşeme ayrıcalığı ve ince işciliği ilk göze çarpan özelliklerden olup rahatlatıcı kombinesi ile tercih sıralamasında yer almaktadır

Bianca Avangarda Salon Takımı

Ultra Modern oturma grubumuz, özellikle CNC kesim döşeme özelliği ile estetiği göze hitap etmektedir. Pirinç ayna ve bronz süslemeleri ile zengin konseptine daha derim anlamlar yüklemekte ve soft renk kombinesi ile huzuru odalarınıza yansıtmaktadır.

Rimini Avangarda Salon Takımı

Ultra Modern ve Avangarde tarzı bir arada sunan modelimiz, renk uyumu, tamamlayıcı taş aksesuarları, döşeme ve oturum konforu ile dikkatleri çekmektedir. Renk ve boya seçenekleri ile yaşam alanlarınıza değer katar.

Verona Avangarda Salon Takımı

Ultra Avangarde oturma grububumuz, italyan klasik mobilya tarzını anımsatmakta olup, birinci kalite kumaşı ve oturum rahatlığı ile salonlara zarif bir hava katmaktadır. Renk kombinasyonu ve varak uygulamaları ile bütünlügü saglamaktadır.

Dior Oturma Grubu

İnce hatları, relax oturum rahatlığı, görsel ayrıntıları ile büyüleyici tasarımın salon takımına dönüşümü. Göze derinlemesine hitap eden renk secenekleri ile tamamlayıcı unsurlar bir arada.

Luna Salon Takımı

Romantik avangarde ve ultra modernin kaynaşmasıyla, klasiği anımsatan kapitoneleri, keskin ve oval hat geçişlerinin bir arada bulundugu takımımız, birinci sınıf döşeme kumaşı, tamamen teknolojik sistemler ile teşhire kazandırılmıştır.